
Presostat, KP37
060-214766
null: 4 - 21, Diferencijal [bar]: 3, Funkcija resetovanja: Ručni maks., Tip konekcije za pritisak: NPT, Veličina konekcije za pritisak: 1/4-18, Nazivna vrednost kućišta IP: IP30, Maks. radni pritisak [bar]: 28
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: KP / KPI
060-214766
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Amb. Temp. Napomena | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencijal [bar] | 3.00 bar |
| Diferencijal [psi] | 44.00 psi |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Konektor kabla sa okretanjem |
| Element za očitavanje pritiska | Mehovi |
| EN 60947 električna svojstva | Izolacija: 400 VStepen zagađenja: 3Nominalni napon impulsa: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 svojstva ožičenja | Fleksibilno, sa spojnicama: 0,5-1,5 mm2Fleksibilno, bez spojnica: 0,7-2,5 mm2Čvrsto/sa nitima: 0,75-2,5 mm2 |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija resetovanja | Ručni maks. |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Količina po formatu pakovanja | 36 pc |
| Maks. probni pritisak [bar] Pe | 32.0 bar |
| Maks. probni pritisak [psig] | 464.0 psig |
| Maks. radni pritisak [bar] | 28.0 bar |
| Maks. radni pritisak [psig] | 405 psig |
| Material Description | KP37 Pressure Switch M/36 |
| Može da se servisira | No |
| Muški/ženski kon. za pritisak | Ženski |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
| Naziv datoteke UL odobrenja | E31024MH27572 |
| Naziv proizvoda | Presostat |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | KP Pressure Switch |
| Nazivna vrednost kontakta | 120 V~,16FLA,96LRA,3APilotOtpor od 16 A, jedna faza240 V ac, 8 FLA, 48 LRA240V dc,12W pilot duty(0.05 A)Otpor od 8 A, jedna faza |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP30 |
| Nazivna vrednost kućišta Nema (~) | 1 |
| Odobrenje | CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRINARMRSRoHS Kinac UL us UL353, CS C22.2c UL us UL873, CS C22.2 |
| Opis proizvoda | Presostat |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 65 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 149 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Opseg regulacije [bar] Pe [maks.] | 21.00 bar |
| Opseg regulacije [bar] Pe [min.] | 4.00 bar |
| Opseg regulacije [psig] Pe [maks.] | 300.00 psig |
| Opseg regulacije [psig] Pe [min.] | 58.00 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rashladna sredstva sa UL odobrenjem | R1234yfR1234ze(E)R452BR454AR454CR455A |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | ec459161-9478-495c-870e-4ae0f13b89b4 |
| Standard konekcije za pritisak | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Tip konekcije za pritisak | NPT |
| Tip proizvoda | KP37 |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Veličina električne konekcije | NPSM 1/2 - 14 |
| Veličina konekcije za pritisak | 1/4-18 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.382 Kilogram |
| Neto težina | 0.339 Kilogram |
| Zapremina | 0.57 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423228881 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |