
Presostat, KP44
060-001366
null: 2 - 12, Regulacija na desnoj strani [bar]Pe: 0.5 - 6, Diferencijal na levoj strani [bar]: 0.7 - 4, Diferencijal na desnoj strani [bar]: 1, Funkcija kontakta: SPST(NO)+SPST(NC), Funkcija resetovanja, leva strana: Automatski, Funkcija resetovanja, desna strana: Automatski
060-001366
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Amb. Temp. Napomena | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencijal na desnoj strani [bar] | 1.0 bar |
| Diferencijal na desnoj strani [psi] | 14.5 psi |
| Diferencijal na levoj strani [bar] [maks.] | 4.00 bar |
| Diferencijal na levoj strani [bar] [min.] | 0.70 bar |
| Diferencijal na levoj strani [psi] [maks.] | 58.0 psi |
| Diferencijal na levoj strani [psi] [min.] | 10.0 psi |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Gumena uvodnica kabla |
| Element za očitavanje pritiska | Mehovi |
| EN 60947 električna svojstva | Izolacija: 400 VStepen zagađenja: 3Nominalni napon impulsa: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 svojstva ožičenja | Fleksibilno, sa spojnicama: 0,5-1,5 mm2Fleksibilno, bez spojnica: 0,7-2,5 mm2Čvrsto/sa nitima: 0,75-2,5 mm2 |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPST(NO)+SPST(NC) |
| Funkcija resetovanja, desna strana | Automatski |
| Funkcija resetovanja, leva strana | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Količina po formatu pakovanja | 32 pc |
| Maks. probni pritisak, desna str.[bar] | 19 bar |
| Maks. probni pritisak, leva str.[bar] | 25 bar |
| Material Description | KP44 Presostat M/32 |
| Može da se servisira | No |
| Muški/ženski kon. za pritisak | Muški |
| MWP na desnoj strani [bar] Pe | 17.0 bar |
| MWP na desnoj strani [psig] Pe | 245.0 psig |
| MWP na levoj strani [bar] Pe | 17.0 bar |
| MWP na levoj strani [psig] Pe | 245 psig |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv datoteke UL odobrenja | E31024 |
| Naziv proizvoda | Presostat |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | KP KPI |
| Nazivna vrednost kontakta | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP22 |
| Nazivna vrednost kućišta Nema (~) | 2 |
| Odobrenje | CCCCECMIMEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRINARMRSRoHS Kinac UL us UL873, CS C22.2 |
| Opis proizvoda | HP/LP kontrola pritiska |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 65 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 149 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Regulacija na desnoj strani [bar]Pe [maks.] | 6.0 bar |
| Regulacija na desnoj strani [bar]Pe [min.] | 0.5 bar |
| Regulacija na desnoj strani [bar]Pe [min.] | 7.0 psig |
| Regulacija na desnoj strani [psig]Pe [maks.] | 87.0 psig |
| Regulacija na levoj strani [bar]Pe [maks.] | 12.00 bar |
| Regulacija na levoj strani [bar]Pe [min.] | 2.00 bar |
| Regulacija na levoj strani [psig]Pe [maks.] | 174.00 psig |
| Regulacija na levoj strani [psig]Pe [min.] | 29.00 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 1b8fc5ed-65e2-48fc-8738-8cce613a9786 |
| Standard konekcije za pritisak | ISO 228-1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Tip konekcije za pritisak | G |
| Tip proizvoda | KP44 |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Veličina električne konekcije | 6-14 mm |
| Veličina konekcije za pritisak | 1/4 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.572 Kilogram |
| Neto težina | 0.52 Kilogram |
| Zapremina | 1.281 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423148592 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |