
Presostat, CS
031E101066
null: 2 - 6, Funkcija kontakta: TPST, Funkcija resetovanja: Automatski, Tip konekcije za pritisak: G, Veličina konekcije za pritisak: 1/2, Muški/ženski kon. za pritisak: Ženski, Nazivna vrednost kućišta IP: IP43, Maks. radni pritisak [bar]: 6
031E101066
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dif. pri podešavanju maks. opsega [bar] [maks.] | 2.00 bar |
| Dif. pri podešavanju maks. opsega [bar] [min.] | 1.00 bar |
| Dif. pri podešavanju min. opsega [bar] [maks.] | 1.00 bar |
| Dif. pri podešavanju min. opsega [bar] [min.] | 0.72 bar |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Navojni ulaz kabla |
| Element za očitavanje pritiska | Membrana |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | TPST |
| Funkcija resetovanja | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Količina po formatu pakovanja | 30 pc |
| Maks. probni pritisak [bar] Pe | 10.0 bar |
| Maks. probni pritisak [psig] | 145.0 psig |
| Maks. radni pritisak [bar] | 6.0 bar |
| Maks. radni pritisak [psig] | 87 psig |
| Material Description | CS Presostat M/30 |
| Može da se servisira | No |
| Muški/ženski kon. za pritisak | Ženski |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
| Napomene za konekciju pritiska | Sa plastičnom prirubnicom |
| Naziv proizvoda | Presostat |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | CS Pressure Switch |
| Nazivna vrednost kontakta | AC3=12 A, 220 - 415 VAC3=9 A, 600 VDC13=2 A, 220 VDC14=2 A, 220 V |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP43 |
| Odobrenje | CEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRoHSTYSK |
| Opis proizvoda | Presostat |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | 0 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 104 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | 32 °F |
| Opseg regulacije [bar] Pe [maks.] | 6.00 bar |
| Opseg regulacije [bar] Pe [min.] | 2.00 bar |
| Opseg regulacije [psig] Pe [maks.] | 87.00 psig |
| Opseg regulacije [psig] Pe [min.] | 29.00 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | e65e8dcc-5aa5-41db-aed7-9aec2d1ff7f0 |
| Standard električne konekcije | DIN 40430 |
| Standard električne spec. | EN 60947-4/-5 |
| Standard konekcije za pritisak | ISO 228-1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip konekcije za pritisak | G |
| Tip proizvoda | CS |
| U okviru OEEO | Yes |
| Veličina električne konekcije | Pg 16 |
| Veličina konekcije za pritisak | 1/2 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.484 Kilogram |
| Neto težina | 0.415 Kilogram |
| Zapremina | 1.219 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423218875 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |