027L4292
027L4292
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Broj bočnih konekcija [kom.] | 6 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za ICF |
| Format pakovanja | Jedno pakovanje |
| Grupa proizvoda | Višenamenski ventili |
| Grupa tečnosti | 1 |
| Kategorija | II |
| Količina po formatu pakovanja | 1 pc |
| Maks. radni pritisak [bar] | 65.0 bar |
| Maks. radni pritisak [psig] | 943 psig |
| Material Description | Valve Station ICF SS 25-6-5MA33 |
| Materijal tela | Nerđajući čelik |
| Modul 1 | Zaustavni ventil |
| Modul 2 | Filter |
| Modul 3 | Solenoidni ventil |
| Modul 4 | Blankirani poklopac |
| Modul 5 | Motorni ventil |
| Modul 6 | Zaustavni ventil |
| Može da se servisira | Rezervni delovi za ICF |
| Naziv datoteke UL odobrenja | VENTIL ZA RASHLADNO SREDSTVO 53R0 |
| Naziv proizvoda | Ventilska stanica |
| Obloga površine | ZnCr04 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Odobrenje | CEEACLLC CDC TYSKTÜVUL |
| Opis proizvoda | Rešenje za kontrolu |
| Oprema | Kapa |
| Opseg temperature [°C] [Max] | 120 °C |
| Opseg temperature [°C] [Min] | -60 °C |
| Opseg temperature [°F] [maks.] | 248 °F |
| Opseg temperature [°F] [min.] | -76 °F |
| Položaj bočnog porta | P2-P4-P5-P7-P9-P10 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Rashladna sredstva | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
| Smer | Ravni |
| Standard priključka | ASME B 16.11 |
| Tip modula 1 | ICFS SS 25 |
| Tip modula 2 | ICFF SS 25 |
| Tip modula 3 | ICFE SS 25 |
| Tip modula 4 | ICFB SS 25 |
| Tip modula 5 | ICM SS 25-A33 |
| Tip modula 6 | ICFS SS 25 |
| Tip priključka | Nasadni var |
| Tip proizvoda | ICF SS 25-6-5MA33 |
| Veličina konekcije [mm] | 40 mm |
| Veličina priključka (in) | 1 1/2 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 24.535 Kilogram |
| Neto težina | 23.31 Kilogram |
| Zapremina | 32.77 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255231165 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |