
Sklopovi kolektora, RTR-KE sa kolenom, bez RLV, Ravni
013G7042
RTR-KE 15 S, w/elbow
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
013G7042
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Jednocevni sistem |
| CE ocena | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(c) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Grupa proizvoda | Sklopovi kolektora |
| Konstrukcija | Ravni |
| Kvs vrednosti [m³/h] [Max] | 2.50 m³/h |
| Material Description | RTR-KE 15 S, w/elbow |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | RTR-KE Radiator valve w. elbow |
| Opis | RTR-KE 15 S, w/elbow |
| Opseg diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 0.60 bar |
| Probni pritisak [bar] | 16 bar |
| Product line | 03 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [bar] [Max] | 10 bar |
| RLV tip | bez RLV |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadržaj kompleta | Ventil |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 5535b856-08cf-4f2f-a866-dee21d466a1e |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura razvoda [°C] [Max] | 120 °C |
| Tip proizvoda | RTR-KE/KEW |
| UL ocena | Out of scope |
| Veličina izlazne veze | R 1/2 |
| Veličina ulazne veze | G 1/2 |
| Vrsta ventila | RTR-KE sa kolenom |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.375 Kilogram |
| Neto težina | 0.374 Kilogram |
| Zapremina | 0.327 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425127519 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |