
Uronski ventili, RTR 15/6T, Zidna veza
013G7010
RA 15/6T special lance (bypass) valve for radiator side connection
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
013G7010
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Jednocevni sistem |
| CE ocena | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Uronski ventili |
| Konstrukcija | Zidna veza |
| Kvs vrednosti [m³/h] | 2.00 m³/h |
| Material Description | RTR 15/6T |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | RTR 15/6T & 15/6TB Radiator valve |
| Opis | RA 15/6T special lance (bypass) valve for radiator side connection |
| Opseg diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 0.60 bar |
| Probni pritisak [bar] | 16 bar |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Radni pritisak [bar] [Max] | 10 bar |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | b15d8075-3f95-4c74-aba4-ad371189fd70 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura razvoda [°C] [Max] | 120 °C |
| Tip proizvoda | RTR 15/6T |
| UL ocena | Out of scope |
| Veličina izlazne veze | R 1/2 |
| Veličina ulazne veze | Rp 1/2 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.537 Kilogram |
| Neto težina | 0.516 Kilogram |
| Zapremina | 0.993 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126277 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |