Radijatorski ventil, Čelični ventili, STV, 1", Ravni
013G2196
RA SET ČELIČNIH VENTILA, 1-CEVNI VENTIL
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
013G2196
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Jednocevni sistem |
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimenzija ventila | 1" |
| Grupa proizvoda | Radijatorski ventil |
| Konstrukcija | Ravni |
| Kraj | Niklovano |
| Material Description | Steel valve 1pipe assembly STV-1 + RA297 |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | Steel valve, 1-pipe set |
| Opis | RA SET ČELIČNIH VENTILA, 1-CEVNI VENTIL |
| Opseg diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 0.20 bar |
| Pretpodešavanje | Ne |
| Probni pritisak [bar] | 25 bar |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Radni pritisak [bar] [Max] | 16 bar |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 48d85a35-3ba8-4608-b2a8-c40812307b01 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura razvoda [°C] [Max] | 120 °C |
| Tip proizvoda | Čelični ventili |
| Tipovi priključka | Lemljenje |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne veze | 1" |
| Veličina ulazne veze | 1" |
| Vrsta priključka | Soldered |
| Vrsta ventila | STV |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.5 Kilogram |
| Neto težina | 0.5 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |