
009L2187
009L2187
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Angle of rotation | 1/4 turn |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina kabla [in] | 31.50 in |
| Dužina kabla [m] | 0.800 m |
| Failsafe function | Yes |
| Failsafe torque [Nm] | 6 Nm |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Frequency [Hz] [max] | 60 Hz |
| Frequency [Hz] [min] | 50 Hz |
| Full travel time speed [s] | 5.0 s |
| Grupa proizvoda | BM/GBC valve spare parts |
| Input signal options | SW |
| Insulation resistance | ≥ 100 MΩ at 500 V DC |
| Količina po formatu pakovanja | 6 pc |
| Korišćeno za proizvod | GBC 10MGBC 12MGBC 16MGBC 6M |
| Maks. radna struja [A] | 0.75 A |
| Material Description | MQT 010 F Electric Actuator 24V |
| Max power consumption | 18 W |
| Mounting interface | ISO 5211 - F03/F05 |
| Može da se servisira | No |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 26 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 20 V |
| Naziv proizvoda | Actuator |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP67 |
| Odobrenje | CE |
| Operating mode | Duty cycle: S3 - 75 % for ACDuty cycle: S3 - 85 % for DC |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 45 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 113 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | Electric Actuator |
| Potrošnja[W] | 10.6 W |
| Povratna sprega za položaj | PHYSICAL INDICATION |
| Površina provodnika [mm2] | 7 x 0.3 mm2 |
| Power consumption – Hold [W] | 2.0 W |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rate torque [Nm] | 10 Nm |
| Rated current [A] | 0.40 A |
| Rated voltage [V] | AC/DC 24V |
| Rel. vlažnost [% RH] [maks.] | 95 % RH |
| Rel. vlažnost [% RH] [min.] | 5 % RH |
| Rel. vlažnost, uslovi | Bez kondenzacije |
| Supply voltage [V] DC [max] | 30.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 22.00 V |
| Tip proizvoda | MQT 010 F |
| Wiring Diagram | 009A0022 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.682 Kilogram |
| Neto težina | 0.557 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 2.432 Liter |
| EAN/UPC | 5715255124061 |