
Warranty & Service
004U8600
Akva Lux II TDP-F TYP1 CW3/4"x110
004U8600
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Broj domaćinstava [Max] | 2 |
| Broj domaćinstava [Min] | 1 |
| Cirkulacija PTV | Optional |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Dubina bez poklopca [mm] | 150 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 600 mm |
| Grupa proizvoda | Flat Stations |
| Izolacioni materijal | Without |
| Kapacitet grejanja [kW] [Max] | 15 kW |
| Kapacitet grejanja [kW] [Min] | 10 kW |
| Legura za grejanje HEX | AISI 316 |
| Material Description | Akva Lux II TDP-F TYP1 CW3/4"x110 |
| Materijal poklopca | White-lacquered steel |
| Materijal za lemljenje HEX PTV | Brazed copper |
| Materijal za lemljenje za grejanje HEX | Copper |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Napojna temperatura konstrukcije [˚C] | 95 °C |
| Napomene | Direct heating w. diff. Pres. Reg. And DHW |
| Naziv regulatora grejanja | AVPL |
| Naziv regulatora PTV | PTC2 |
| Opcija poklopca | Extra |
| Opis | Akva Lux II TDP-F TYP1 CW3/4"x110 |
| Primarni nominalni pritisak [bar] | 10 bar |
| Probni pritisak razmenjivača toplote [bar] | 38 bar |
| Product line | Subsystems |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| PTV kapacitet [kW] [Max] | 45 kW |
| PTV kapacitet [kW] [Min] | 37 kW |
| Regulator diferencijalnog pritiska | Integrated |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Sekundarni nominalni pritisak [bar] | 10 bar |
| Širina bez poklopca [mm] | 460 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 800 mm |
| Smer priključivanja | Bottom |
| Statički pritisak PHV [bar] [Min] | 2.0 bar |
| Tip kontrole G | Delta p controller |
| Tip kontrole PTV | Flow/thermostatic |
| Tip podstanice | Type 1 |
| Tip priključka DG | G int. Thread |
| Tip priključka G | G int. Thread |
| Tip priključka PTV | G int. Thread |
| Tip proizvoda | Warranty & Service |
| Veličina cevi DG | Ø18 |
| Veličina cevi G | Ø18 |
| Veličina cevi PTV | Ø18 |
| Veličina priključka DG | 3/4" |
| Veličina priključka G | 3/4" |
| Veličina priključka PTV | 3/4" |
| Visina bez poklopca [mm] | 575 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 215 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 22 Kilogram |
| Neto težina | 20 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 93.177 Liter |
| EAN/UPC | 5702424652784 |