
Tvrdo lemljeni pločasti izmenjivač toplote, XB30-2, Broj ploča: 72
004B3418
25 bar, Materijal za lemljenje: Bakar
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
004B3418
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Broj ploča | 72 |
| Broj prolaza | 2 |
| Connection length 1 [mm] | 50 mm |
| Connection length 2 [mm] | 50 mm |
| Connection size 1 | 1 |
| Connection size 2 | 1 |
| Connection type 1 | G |
| Connection type 2 | G |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina priključka, strana 1 [mm] | 50 mm |
| Dužina priključka, strana 2 [mm] | 50 mm |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Jedno pakovanje |
| Grupa proizvoda | Razmenjivači toplote |
| Grupa tečnosti | 2 |
| Horizontalni centralni otvor [mm] | 65 mm |
| Kategorija | I |
| Količina po formatu pakovanja | 1 pc |
| Material Description | XB 30-2 36/36 |
| Material Description (Short Te | XB30-2-36/36_2_25_G_1G1_1G1 |
| Materijal ploče | 1.4404 |
| Materijal za lemljenje | Bakar |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Tvrdo lemljeni pločasti izmenjivač toplote |
| Naziv proizvođača | DANFOSS LPM |
| Odobrenje | PED |
| Opseg temperature [°C] [Max] | 180 °C |
| Opseg temperature [°C] [Min] | -10 °C |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Product line | 31 |
| Radni pritisak, strana 1 [bar] [Max] | 25 bar |
| Radni pritisak, strana 2 [bar] [Max] | 25 bar |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | DIN ISO 228/1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | XB30-2 |
| U okviru OEEO | No |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Ukupna širina [mm] | 130 mm |
| Ukupna visina bez stopica [mm] | 450 mm |
| Vertical center porthole 1[mm] | 385 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 385 mm |
| Vertikalni centralnih otvor, strana 1 [mm] | 385.0 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.080 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.080 L |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 15.374 Kilogram |
| Neto težina | 15.374 Kilogram |
| Zapremina | 20.384 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421901120 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |