
AFPQ 2, PN 40, 0.5 bar - 1.5 bar, 320 cm²
003G5717
Funkcija: Dif. prit. i regulator protoka
003G5717
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Alternativni medijum | Mešavina vode i glikola do 30% |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dif. pritisak limitera protoka – dpb [bar] | 0.50 bar |
| Dozvoljeni medijumi | District heating/cooling circulation water |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Funkcija | Dif. prit. i regulator protoka |
| Grupa proizvoda | Pogoni – protok pod pritiskom |
| Klasa pritiska | PN 40 |
| Material Description | AFPQ 2 PN40 0,5-1,5/0,5 320cm2 red |
| Materijal membrane pogona | EPDM (obrtanje, ojačano vlaknima) |
| Materijal tela | Čelik, mat. br. 1.0345, pocinkovan |
| Nominalni pritisak [bar] | 40 bar |
| Ograničavanje protoka | Ne |
| Opseg podešavanja pritiska [bar] [Max] | 1.50 bar |
| Opseg podešavanja pritiska [bar] [Min] | 0.50 bar |
| pH medijuma [Max] | 10 |
| pH medijuma [Min] | 7 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 1.50 bar |
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Min] | 0.50 bar |
| Prečnik [mm] [Max] | 250 mm |
| Prečnik [mm] [Min] | 150 mm |
| Product line | 08 |
| radni pritisak [bar] [Max] | 40 bar |
| Regulacija protoka | Ne |
| Regulator pritiska | Regulator diferencijalnog pritiska |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip proizvoda | AFPQ 2 |
| Veličina pogona [cm2] | 320 cm² |
| Verzija montaže | Povrat |
| Vrsta podešavanja | Adjustable |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 48 Kilogram |
| Neto težina | 38 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 191.52 Liter |
| EAN/UPC | 5715162374993 |