
AFPA 2, PN 16, 1 bar - 3 bar, 160 cm²
003G5691
Differential pressure relief actuator
003G5691
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Alternativni medijum | Mešavina vode i glikola do 30% |
| Aplikacija | Daljinsko grejanje i hlađenje |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dozvoljeni medijumi | District heating/cooling circulation water |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Funkcija | Regulator za otpuštanje dif. prit. |
| Grupa proizvoda | Pogoni – protok pod pritiskom |
| Klasa pritiska | PN 16 |
| Material Description | AFPA 2 PN16 1-3 160cm2red |
| Materijal membrane pogona | EPDM (obrtanje, ojačano vlaknima) |
| Materijal tela | Čelik, mat. br. 1.0345, pocinkovan |
| Nominalni pritisak [bar] | 16 bar |
| Ograničavanje protoka | Ne |
| Opis | Differential pressure relief actuator |
| pH medijuma [Max] | 10 |
| pH medijuma [Min] | 7 |
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 3.00 bar |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Min] | 1.00 bar |
| Prečnik [mm] [Max] | 250 mm |
| Prečnik [mm] [Min] | 65 mm |
| Product line | 08 |
| radni pritisak [bar] [Max] | 16 bar |
| Regulacija protoka | Ne |
| Regulator pritiska | Prestrujni ventil |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip proizvoda | AFPA 2 |
| Veličina pogona [cm2] | 160 cm² |
| Verzija montaže | Bypass |
| Vrsta podešavanja | Adjustable |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 14.789 Kilogram |
| Neto težina | 13.5 Kilogram |
| Zapremina | 52.304 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162292648 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |