
Valve, VOH 30 PM
180H0204
Product description: Pressure control valve, Type designation: VOH 30 PM
180H0204
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VOH 30PM FLOW CONTROL VALVE |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VOH 30PM FLOW CONTROL VALVE |
| Opis proizvoda | Pressure control valve |
| Oznaka tipa | VOH 30 PM |
| Port priključak | G 3/8 in |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2030 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | ISO 4401 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 80 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip proizvoda | VOH PM |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.276 Kilogram |
| Neto težina | 1.224 Kilogram |
| Zapremina | 0.806 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162676424 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |