
Manually operated valves, VOH 30 M
180H0141
Flow [gpm] [Max]: 7.9, Flow [l/min] [Max]: 30, port connection: G 3/8 in
180H0141
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VOH 30M THROTTLE VALVE |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VOH 30M THROTTLE VALVE |
| Opis proizvoda | Manually operated valves |
| Oznaka tipa | VOH 30 M |
| Port priključak | G 3/8 in |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2030 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 80 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip proizvoda | VOH M |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.317 Kilogram |
| Neto težina | 1.228 Kilogram |
| Zapremina | 1.66 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675502 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |