
Valve Block, FOR 2 VDH 30 EC 2/2
180L0062
Cetop 3 Block for 2 VDH /VDHT 30 EC3
180L0062
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | IndustrialHydraulic |
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Funkcija | N/A |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Kompatibilni ventil | VDHVDHT 30 EC |
| Korišćeno za proizvod | VDH 30 EC 2/2 |
| Material Description | Cetop 3 Block for 2 VDH / VDHT 30 EC3 |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Može da se servisira | Yes |
| Naziv programa delova | Block |
| Opis | Cetop 3 Block for 2 VDH /VDHT 30 EC3 |
| Opis proizvoda | Valve Block |
| Oznaka tipa | FOR 2 VDH 30 EC 2/2 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 8.000 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 0.000 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 0.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 160 barg |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [min.] | 4 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2400 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 51 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Smer | Manifold |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 194 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 36 °F |
| Tip priključka | Thread |
| Tip proizvoda | Block for VDH/VDHT 2/2 |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 1/2 in |
| Vrsta materijala | Neutral media |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 2.04 Kilogram |
| Neto težina | 1.986 Kilogram |
| Zapremina | 0.854 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674963 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |