
Solenoid operated valves, VDHT BL2S 1-1 NC-NO, Industrial
180L1006
Flow [gpm] [Max]: 40, Flow [l/min] [Max]: 150, Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2000, Connection standard: NPT, Inlet connection size [in]: 1, Outlet connection size [in]: 1
180L1006
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Industrial |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | 1 NO+1 NC |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VDHT BL2S 1-1 NO NC NPT FPM |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Može da se servisira | Yes |
| Opis proizvoda | Solenoid operated valves |
| Oznaka tipa | VDHT BL2S 1-1 NC-NO |
| Prečnik klipa Ø [mm] | 35 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 40.000 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 150.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2000 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Smer | Manifold |
| Standard priključka | NPT |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 194 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 35 °F |
| Tip proizvoda | VDHT 2/2 |
| U okviru OEEO | No |
| Veličina izlaza [in] | 1 in |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 1 |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 1 |
| Vrsta materijala | Neutral media |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 4.556 Kilogram |
| Neto težina | 4.304 Kilogram |
| Zapremina | 3.465 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675311 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |