
Solenoid operated valves, VDHT ED 1 NO, Industrial
180L1014
Flow [gpm] [Max]: 40, Flow [l/min] [Max]: 150, Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2030, Connection standard: BSP, Inlet connection size [in]: 1 in, Outlet connection size [in]: 1 in
180L1014
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Industrial |
| Broj puteva | 2/2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | NO |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VDHT 1 ED NO BSP N |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Može da se servisira | Yes |
| Naziv programa delova | VDHT |
| Opis | VDHT 1 ED NO BSP N |
| Opis proizvoda | Solenoid operated valves |
| Oznaka tipa | VDHT ED 1 NO |
| Prečnik klipa Ø [mm] | 35 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 40.000 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 0.000 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 150.00 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 0.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
| Radni pritisak [barg] [min.] | 4 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2030 psig |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [psig] [min.] | 51 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Smer | Manifold |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 194 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 36 °F |
| Tip priključka | Thread |
| Tip proizvoda | VDHT 2/2 |
| U okviru OEEO | No |
| Upravljanje | Pilot operated |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 1 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 1 in |
| Vreme otvaranja [ms] [maks.] | 900 ms |
| Vreme otvaranja [ms] [min.] | 500 ms |
| Vreme zatvaranja [ms] [maks.] | 2000 ms |
| Vreme zatvaranja [ms] [min.] | 1200 ms |
| Vrsta materijala | Neutral media |
| Zaptivni materijal | FKM |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 2.364 Kilogram |
| Neto težina | 2 Kilogram |
| Zapremina | 3.374 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674246 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |