
Solenoid operated valves, VDHT 3/8 E NO, Industrial
180L0093
Flow [gpm] [Max]: 8, Flow [l/min] [Max]: 30, Operating pressure [barg] [Max]: 160, Operating pressure [psig] [Max]: 2400, Connection standard: BSP, Inlet connection size [in]: 3/8 in, Outlet connection size [in]: 3/8 in
180L0093
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Industrial |
| Broj puteva | 2/2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | NO |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VDHT 3/8 E NO BSP |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Može da se servisira | Yes |
| Naziv programa delova | VDHT |
| Odobrenje | UL |
| Opis | VDHT 3/8 E NO BSP |
| Opis proizvoda | Solenoid operated valves |
| Oznaka tipa | VDHT 3/8 E NO |
| Prečnik klipa Ø [mm] | 18 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 8.000 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 0.000 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 0.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 160 barg |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [min.] | 4 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2400 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 51 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Smer | Straightway |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 194 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 36 °F |
| Tip priključka | Thread |
| Tip proizvoda | VDHT 2/2 |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | Yes |
| Upravljanje | Pilot operated |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
| Vrsta materijala | Neutral media |
| Zaptivni materijal | FKM |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.15 Kilogram |
| Neto težina | 1.135 Kilogram |
| Zapremina | 1.634 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674000 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |