
Solenoid operated valves, VDHT 2 E 3/2 NC-NO, Industrial
180L1017
Flow [gpm] [Max]: 0.5, Flow [l/min] [Max]: 2, Operating pressure [barg] [Max]: 80, Operating pressure [psig] [Max]: 1150, Connection standard: NPT, Inlet connection size [in]: 1/4 in, Outlet connection size [in]: 1/4 in
180L1017
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Industrial |
| Broj puteva | 3/2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | NCNO |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VDHT 2E 3/2-NPT 1/4 |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Može da se servisira | Yes |
| Naziv programa delova | VDHT |
| Opis | VDHT 2E 3/2-NPT 1/4 |
| Opis proizvoda | Solenoid operated valves |
| Oznaka tipa | VDHT 2 E 3/2 NC-NO |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 0.500 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 0.000 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 2.00 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 0.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 80 barg |
| Radni pritisak [barg] [min.] | 1 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 1150 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 15 psig |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Smer | Straightway |
| Standard priključka | NPT |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 37 °F |
| Tip priključka | Thread |
| Tip proizvoda | VDHT 3/2 |
| U okviru OEEO | No |
| Upravljanje | Direct |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 1/4 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 1/4 in |
| Vreme otvaranja [ms] [maks.] | 250 ms |
| Vreme otvaranja [ms] [min.] | 250 ms |
| Vreme zatvaranja [ms] [maks.] | 250 ms |
| Vreme zatvaranja [ms] [min.] | 250 ms |
| Vrsta materijala | Neutral media |
| Zaptivni materijal | FKM |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.389 Kilogram |
| Neto težina | 1.385 Kilogram |
| Zapremina | 1.665 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674925 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |