
Solenoid operated valves, VDHT 15 E NC-NO, Industrial
180L0233
Flow [gpm] [Max]: 4, Flow [l/min] [Max]: 15, Operating pressure [barg] [Max]: 160, Operating pressure [psig] [Max]: 2300, Connection standard: NPT, Inlet connection size [in]: 3/8, Outlet connection size [in]: 3/8 in
180L0233
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Industrial |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | 1 NO+1 NC |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VDHT 15 E 3/2 NC-NO |
| Opis | VDHT 15 E 3/2 NC-NO |
| Opis proizvoda | Solenoid operated valves |
| Oznaka tipa | VDHT 15 E NC-NO |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 4.000 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 0.260 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 15.00 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 1.00 l/min |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 160 barg |
| Radni pritisak [barg] [min.] | 9 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2300 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 29 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Smer | Manifold |
| Standard priključka | NPT |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | VDHT 3/2 |
| U okviru OEEO | No |
| Veličina izlaza [in] | 3/8 in |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulaza [in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.568 Kilogram |
| Neto težina | 1.541 Kilogram |
| Zapremina | 1.641 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673164 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |