
Solenoid operated valves, VDH 30 EC NO, Hydraulic
180L0049
Flow [gpm] [Max]: 8, Flow [l/min] [Max]: 30, Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2030, Connection standard: Cetop 3, Inlet connection size [in]: CETOP 3, Outlet connection size [in]: CETOP3
180L0049
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Hydraulic |
| Broj puteva | 2/2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | NO |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VDH30EC 2/2 NO |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Može da se servisira | Yes |
| Naziv programa delova | VDH |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | VDH30EC 2/2 NO Valves |
| Opis | VDH30EC 2/2 NO |
| Opis proizvoda | Solenoid operated valves |
| Oznaka tipa | VDH 30 EC NO |
| Prečnik klipa Ø [mm] | 18 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 8.000 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 0.300 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 1.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
| Radni pritisak [barg] [min.] | 4 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2030 psig |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [psig] [min.] | 50 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 08c33493-d354-4aef-a4d2-a0c36432e019 |
| Smer | Manifold |
| Standard priključka | Cetop 3 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 3 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 37 °F |
| Tip proizvoda | VDH 2/2 |
| U okviru OEEO | No |
| Upravljanje | Pilot operated |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina izlaza [in] | CETOP 3 |
| Veličina izlazne konekcije[in] | CETOP3 |
| Veličina ulaza [in] | CETOP 3 |
| Veličina ulazne konekcije [in] | CETOP 3 |
| Vreme otvaranja [ms] [maks.] | 150 ms |
| Vreme zatvaranja [ms] [maks.] | 350 ms |
| Vrsta materijala | Neutral media |
| Zaptivni materijal | FKM |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.908 Kilogram |
| Neto težina | 0.864 Kilogram |
| Zapremina | 0.854 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675304 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |