
Solenoid operated valves, VDH 30 E NO, Hydraulic
180L0003
Flow [gpm] [Max]: 8, Flow [l/min] [Max]: 30, Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2030, Connection standard: Cetop 3, Inlet connection size [in]: 3/8 in, Outlet connection size [in]: 3/8 in
180L0003
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Hydraulic |
| Broj puteva | 2/2 |
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | NO |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VDH30E 2/2 NO |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Može da se servisira | Yes |
| Naziv programa delova | VDH |
| Opis | VDH30E 2/2 NO |
| Opis proizvoda | Solenoid operated valves |
| Oznaka tipa | VDH 30 E NO |
| Prečnik klipa Ø [mm] | 18 mm |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 8.000 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 0.300 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 1.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
| Radni pritisak [barg] [min.] | 4 barg |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2030 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 50 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Smer | Straightway |
| Standard priključka | Cetop 3 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 3 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 37 °F |
| Tip priključka | Thread |
| Tip proizvoda | VDH 2/2 |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Upravljanje | Pilot operated |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
| Vreme otvaranja [ms] [maks.] | 150 ms |
| Vreme zatvaranja [ms] [maks.] | 350 ms |
| Vrsta materijala | Neutral media |
| Zaptivni materijal | FKM |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.337 Kilogram |
| Neto težina | 1.15 Kilogram |
| Zapremina | 0.838 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673867 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |