
Magnetic coils, BE230CS
018F7919
Electrical connection: Terminal box, Supply voltage [V] AC: 220 - 230, Enclosure rating IP: IP67
018F7919
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Terminal box |
| Frekvencija [Hz] | 50/60 Hz |
| Grupa proizvoda | Accessories |
| Material Description | Coil BE230CS 220-230V 50/60Hz Box |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 230 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 220 V |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | Solenoid coils |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP67 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Odobrenje | Standard |
| Opis proizvoda | Magnetic coils |
| Oznaka tipa | BE230CS |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip proizvoda | Magnetic coil |
| U okviru OEEO | Yes |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.339 Kilogram |
| Neto težina | 0.303 Kilogram |
| Zapremina | 0.31 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170871 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |