
Magnetic coils, BF048AS
018F7915
Electrical connection: Cable, Supply voltage [V] AC: 48, Enclosure rating IP: IP20
018F7915
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Ambient temperature range [°F] | 175 °F |
| Boja | Blue |
| Boja | Blue |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Cable |
| Format pakovanja | Multi pack |
| Frekvencija [Hz] | 50 Hz |
| Grupa proizvoda | Accessories |
| Količina po formatu pakovanja | 50 pc |
| Konekcija špulne | DIN Spade + cap |
| Material Description | Coil BF048AS 48V 50Hz 4m Cable |
| Napon napajanja [V] AC | 48 V |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | Solenoid coils |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP20 |
| Odobrenje | Standard |
| Opis | Coil BF048AS 48V 50Hz 4m Cable |
| Opis proizvoda | Magnetic coils |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] | 80 °C |
| Oznaka tipa | BF048AS |
| Potrošnja[W] | 10.0 W |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip proizvoda | Magnetic coil |
| U okviru OEEO | Yes |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.588 Kilogram |
| Neto težina | 0.473 Kilogram |
| Zapremina | 3.32 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170901 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |