
Magnetic coils, BE012DS
018F7913
Electrical connection: Terminal box, Enclosure rating IP: IP67
018F7913
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Ambient temperature range [°F] | 120 °F |
| Boja | Blue |
| Boja | Blue |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Solenoid coil accessories |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Terminal box |
| Format pakovanja | Multi pack |
| Frekvencija [Hz] | DC |
| Grupa proizvoda | Accessories |
| Klasa izolacije namotaja | Class H to IEC 85 |
| Količina po formatu pakovanja | 32 pc |
| Konekcija špulne | Connection Box |
| Material Description | Coil BE012DS 12V DC Box |
| Može da se servisira | No |
| Naziv programa delova | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251BEV258B |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | RD |
| Nazivna vrednost izdržljivosti | Continuous |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP67 |
| Odobrenje | LLC CDC TYSK |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | Coil BE012DS 12V DC Box |
| Opis proizvoda | Magnetic coils |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] | 50 °C |
| Oznaka tipa | BE012DS |
| Potrošnja[W] DC | 15.0 W |
| Površina provodnika [mm2] | 0.75 - 1.5 mm2 |
| Prečnik kabla [mm] | 6.0 mm |
| Pričvršćivanje špulne | Clip-on |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Rel. vlažnost [% RH] [min.] | 0 % |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | e1534687-9129-4796-8151-656dd16d6529 |
| Standard konstrukcije špulne | VDE 0580 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip proizvoda | Magnetic coil |
| U okviru OEEO | Yes |
| Usklađenost | EN 60730-1 |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina električne konekcije | Pg 13.5 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.344 Kilogram |
| Neto težina | 0.319 Kilogram |
| Zapremina | 0.309 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428074421 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |