
Magnetic coils, BY120CS
018F7909
Electrical connection: DIN Spade, Supply voltage [V] AC: 110, Enclosure rating IP: IP00
018F7909
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Ambient temperature range [°F] | 122 °F |
| Boja | Blue |
| Boja | Blue |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Solenoid coil accessories |
| Dodatne informacije | UL approved coil |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | DIN Spade |
| Električni konektor | 3 x spades |
| Format pakovanja | Multi pack |
| Frekvencija [Hz] | 50/60 Hz |
| Grupa proizvoda | Accessories |
| Klasa izolacije namotaja | Class H to IEC 85 |
| Količina po formatu pakovanja | 50 pc |
| Konekcija špulne | DIN Spade |
| Material Description | Coil BY120CS 110/110-120V 50/60Hz |
| Može da se servisira | No |
| Napon napajanja [V] AC | 110 V |
| Napon napajanja 50 Hz maks. [V] | 110 V |
| Napon napajanja 60 Hz maks. [V] | 120 V |
| Napon napajanja 60 Hz min. [V] | 110 V |
| Naziv datoteke UL odobrenja | MH29671 |
| Naziv programa delova | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV250BEV251B |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | RD |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Odobrenje | UL approval |
| Opis | Coil BY120CS 110/110-120V 50/60Hz |
| Opis proizvoda | Magnetic coils |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] | 50 °C |
| Oznaka tipa | BY120CS |
| Potrošnja na 50 Hz [VA] | 27.0 VA |
| Potrošnja na 60 Hz [VA] | 27.0 VA |
| Potrošnja[W] 50 Hz | 14.0 W |
| Potrošnja[W] 60 Hz | 14.0 W |
| Pričvršćivanje špulne | Clip-on |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Rel. vlažnost [% RH] [min.] | 0 % |
| Rel. vlažnost, uslovi | Non-condensation |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | e1534687-9129-4796-8151-656dd16d6529 |
| Standard električne konekcije | EN175301-803 |
| Standard konstrukcije špulne | VDE 0580 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip proizvoda | Magnetic coil |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Usklađenost | EN 60730-1 |
| Veličina aktuatora [mm] | 13.5 mm |
| Veličina električne konekcije | 6.3 mm x 0.8 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.292 Kilogram |
| Neto težina | 0.283 Kilogram |
| Zapremina | 0.259 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428170956 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |