
Power Pack valve, VPH 15 E NC
180G0041
Operating pressure [barg] [Max]: 140, Operating pressure [psig] [Max]: 2030
180G0041
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Funkcija | NC |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VPH15E NC, 25-140 bar |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VPH15E NC, 25-140 BAR |
| Opis proizvoda | Power Pack valve |
| Oznaka tipa | VPH 15 E NC |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] | 4.000 gal/min |
| Protok [gpm] [maks.] | 5.200 gal/min |
| Protok [l/min] | 15.00 l/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 20.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [min.] | 25 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2030 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 360 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -30 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | -22 °F |
| Tip proizvoda | VPH |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 3.222 Kilogram |
| Neto težina | 3 Kilogram |
| Zapremina | 2.003 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674482 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |