
Pressure operated valves, VRH 30 25-140 bar
180G0030
Flow [l/min] [Max]: 30, Flow [gpm] [Max]: 7.9, 25 barg - 140 barg, 362 psig - 2030 psig
180G0030
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VRH 30 25-140 BAR PRESSURE REL |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VRH 30 25-140 BAR PRESSURE REL |
| Opis proizvoda | Pressure operated valves |
| Oznaka tipa | VRH 30 25-140 bar |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 140 barg |
| Radni pritisak [barg] [min.] | 25 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 2030 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 362 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Tip proizvoda | VRH 30 |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.614 Kilogram |
| Neto težina | 0.5 Kilogram |
| Zapremina | 0.47 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673010 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |