
Pressure operated valves, VRH 30 10-40 bar
180G0029
Flow [l/min] [Max]: 30, Flow [gpm] [Max]: 7.9, 10 barg - 40 barg, 145 psig - 580 psig
180G0029
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VRH 30 10-40 BAR PRESSURE REL |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VRH 30 10-40 BAR PRESSURE REL |
| Opis proizvoda | Pressure operated valves |
| Oznaka tipa | VRH 30 10-40 bar |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 7.900 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 40 barg |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [min.] | 10 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 580 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 145 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 122 °F |
| Tip proizvoda | VRH 30 |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.612 Kilogram |
| Neto težina | 0.58 Kilogram |
| Zapremina | 0.424 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673911 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |