
Pressure operated valves, VRH 120 25-80 bar
180G0020
Flow [l/min] [Max]: 120, Flow [gpm] [Max]: 31.7, 25 barg - 80 barg, 362 psig - 1160 psig
180G0020
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VRH 120 25-80 BAR PRESSURE REL |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VRH 120 25-80 BAR PRESSURE REL |
| Opis proizvoda | Pressure operated valves |
| Oznaka tipa | VRH 120 25-80 bar |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 31.700 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 120.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 80 barg |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [barg] [min.] | 25 barg |
| Radni pritisak [psig] [maks.] | 1160 psig |
| Radni pritisak [psig] [min.] | 362 psig |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 122 °F |
| Tip proizvoda | VRH 120 |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/4 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/4 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 3.335 Kilogram |
| Neto težina | 1.86 Kilogram |
| Zapremina | 3.05 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162674239 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |