
Check valves, VCH 120
180H0116
Flow [l/min]: 120, Operating pressure [barg] [Max]: 250
180H0116
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | VCH 120, G3/4, 0,5-250 bar |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VCH 120, G3/4, 0,5-250 bar |
| Opis proizvoda | Check valves |
| Oznaka tipa | VCH 120 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [l/min] | 120.00 l/min |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Protok [l/min] [maks.] | 120.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 250 barg |
| Radni pritisak [barg] [min.] | 1 barg |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | VCH |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/4 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/4 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.807 Kilogram |
| Neto težina | 0.796 Kilogram |
| Zapremina | 0.251 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673270 |
| Proposition 65 | No significant risk |