
Check valves, VCH 30
180H0114
Flow [l/min]: 30, Operating pressure [barg] [Max]: 300
180H0114
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Valve |
| Material Description | Check Valve VCH30 |
| Materijal tela | AISI 304 |
| Opis | VCH 30-cracking pressure 0,5 bar |
| Opis proizvoda | Check valves |
| Oznaka tipa | VCH 30 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [l/min] | 30.00 l/min |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Protok [l/min] [maks.] | 30.00 l/min |
| Radni pritisak [barg] [maks.] | 300 barg |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Standard priključka | BSP |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | VCH |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3/8 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3/8 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.316 Kilogram |
| Neto težina | 0.277 Kilogram |
| Zapremina | 0.134 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162671634 |
| Proposition 65 | No significant risk |