
APP pumps, APP 92/1780
180B7810
Flow [gpm] [Max]: 405, Flow [l/min] [Max]: 1533.3, Outlet pressure [barg] [Max]: 70, Outlet pressure [psig] [Max]: 1015, Speed [rpm] [Max]: 1780, Speed [rpm] [Min]: 700, ATEX compliance: No
180B7810
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| ATEX usklađenost | No |
| Brzina [o/min] [Max] | 1780 rpm |
| Brzina [o/min] [Min] | 700 rpm |
| Brzina, neprestana[o/min] [min.] | 700 rpm |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Grupa proizvoda | Pump |
| Isporuka [cm³/rev] | 888.00 cm³/rev |
| Isporuka [in³/rev] | 54.20 in³/rev |
| Material Description | APP 92/1780 |
| Materijal tela | Duplex |
| Odobrenje | CE |
| Opis | Pump for sea- or brackish water |
| Opis proizvoda | APP pumps |
| Oznaka tipa | APP 92/1780 |
| Pritisak na izlazu [barg] [maks.] | 70 barg |
| Pritisak na izlazu[barg] [min.] | 30 barg |
| Pritisak na izlazu[psig] [maks.] | 1015 psig |
| Pritisak na izlazu[psig] [min.] | 435 psig |
| Pritisak na ulazu [barg] [maks.] | 5.0 barg |
| Pritisak na ulazu[barg] [min.] | 3.5 barg |
| Pritisak na ulazu[psig] [maks.] | 72.5 psig |
| Pritisak na ulazu[psig] [maks.] | 50.0 psig |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [maks.] | 405.000 gal/min |
| Protok [gpm] [min.] | 158.000 gal/min |
| Protok [l/min] [maks.] | 1533.30 l/min |
| Protok [l/min] [min.] | 600.00 l/min |
| Protok [m3/h] [Max] | 92.00 m³/h |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Protok [m³/h] [Min] | 36.00 m³/h |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Spoljne dimenzije pakovanja DxŠxV [inč] | 35,2x16,7x19,5 |
| Spoljne dimenzije pakovanja DxŠxV [mm] | 897x426x496 |
| Standard drenažne konekcije | BSPP |
| Standard izlazne konekcije | Flange |
| Standard za ulaznu konekciju | Flange |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 36 °F |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura okoline [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura okoline [°F] [Min] | 32 °F |
| Tip izlazne konekcije | Flange |
| Tip proizvoda | APP 53-92 |
| Tip ulazne konekcije | Flange |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina drenažne konekcije [in] | 0.250 in |
| Veličina izlazne konekcije[in] | 3 in |
| Veličina ulazne konekcije [in] | 3 in |
| Vršni pritisak na ulazu[barg] [maks.] | 10 barg |
| Vršni pritisak na ulazu[psig] [maks.] | 145 psig |
| Vrsta ispusnog priključka | Thread |
| Zaptivni materijal | NBR |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 211 Kilogram |
| Neto težina | 179.822 Kilogram |
| Zapremina | 191.565 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162670439 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |