
Energy Recovery Device, iSave 50
180F7020
Mounting orientation: Vertical; Bare shafted; Horizontal, HP out flow [m³/h] [Max]: 52, HP out flow [gpm] [Max]: 228, Rated power [HP]: 30, Rated power [kW]: 0
180F7020
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brzina [o/min] [Max] | 650 rpm |
| Brzina [o/min] [Min] | 525 rpm |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencijalni pritisak HP u/van [barg] [maks.] | 5.00 barg |
| Diferencijalni pritisak HP u/van [psig] [maks.] | 72.0 psig |
| Dozvoljeni radni obrtni momenat [lb-ft] [maks.] | 125 lbf∙ft |
| Dozvoljeni radni obrtni momenat [Nm] [maks.] | 170 N-m |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Energy Recovery Device |
| Material Description | iSave 50 (Without motor) |
| Može da se servisira | Yes |
| Nivo zvučnog pritiska [db(A)] | 83 dBA |
| Nizak pritisak - dozvoljeni radni pritisak [barg] [min.] | 2 barg |
| Nizak pritisak - dozvoljeni radni pritisak[psig] [min.] | 29 psig |
| Nizak pritisak - dozvoljeni radni protok [gpm] [maks.] | 252 gal/min |
| Nizak pritisak - dozvoljeni radni protok[m³/h] [maks.] | 57 m³/h |
| Nizak pritisak - Standard ulazne konekcije | Victaulic |
| Nizak pritisak - Ulazni pritisak [barg] [maks.] | 5 barg |
| Nizak pritisak - Ulazni pritisak[psig] [maks.] | 72 psig |
| Nizak pritisak - Veličina izlazne konekcije[in] | 3.000 in |
| Nizak pritisak - Veličina ulazne konekcije [in] | 3.000 in |
| Nizak pritisak - Vršni ulazni pritisak[barg] | 10 barg |
| Nizak pritisak - Vršni ulazni pritisak[psig] | 145 psig |
| Nizak pritisak u/iz pri maks. protoku [barg] | 1 barg |
| Nizak pritisak u/iz pri maks. protoku [psig] | 8 psig |
| Nizak pritisak u/iz, maks. statički probni pritisak [barg] | 189 barg |
| Nizak pritisak u/iz, maks. statički probni pritisak [psig] | 13 psig |
| Nominalna snaga [HP] | 30.0 HP |
| Nominalnasnaga [kW] | 0.0 kW |
| Obrtni momenat pri pokretanju [Nm] [Max] | 180.00 N-m |
| Obrtni momenat pri pokretanju [Nmlbf*fl] [maks.] | 132 lbf∙ft |
| Odobrenje | CE |
| Opis | iSave 50 (Without motor) |
| Opis proizvoda | iSave |
| Orijentacija montaže | Bare shaftedHorizontalVertical |
| Oznaka tipa | iSave 50 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Protok [gpm] [min.] | 184.000 gal/min |
| Protok [m³/h] [Min] | 42.00 m³/h |
| Protok ulja pri 60 [m³/h] [maks.] | 1.50 m³/h |
| Protok ulja pri 871 [gpm] [maks.] | 6.6 gal/min |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Spoljne dimenzije pakovanja DxŠxV [inč] | 34,6x16,7x19,5 |
| Spoljne dimenzije pakovanja DxŠxV [mm] | 882x426x496 |
| Standard drenažne konekcije | BSPP |
| Standard za konekciju viskog pritiska - izlaz | Victaulic |
| Standard za konekciju viskog pritiska - ulaz | Victaulic |
| Statički ispitni pritisak, visok pritisak u/iz [barg] [maks.] | 108 barg |
| Statički ispitni pritisak, visok pritisak u/iz[psig] [maks.] | 1566 psig |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 95 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 36 °F |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura okoline [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura okoline [°F] [Min] | 32 °F |
| Tip proizvoda | iSave 50-70 |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina drenažne konekcije [in] | 0.250 in |
| Veličina konekcije za visoki pritisak - izlaz [in] | 3.000 in |
| Veličina konekcije za visoki pritisak - ulaz [in] | 3.000 in |
| Visoki pritisak - izlaz [barg] [maks.] | 83 barg |
| Visoki pritisak - izlaz [psig] [maks.] | 1200 psig |
| Visoki pritisak - izlazni protok [gpm] [maks.] | 228 gal/min |
| Visoki pritisak - izlazni protok[m³/h] [maks.] | 52 m³/h |
| Visoki pritisak - ulaz, osrednjeni [barg] [min.] | 2 barg |
| Visoki pritisak - ulaz, osrednjeni[psig] [min.] | 29 psig |
| Visoki pritisak - ulaz[barg] [min.] | 40 barg |
| Visoki pritisak - ulaz[psig] [min.] | 580 psig |
| Vrsta ispusnog priključka | BSPP |
| Vrsta materijala | DuplexSuper Duplex |
| Zaptivni materijal | NBR |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 191.7 Kilogram |
| Neto težina | 163.5 Kilogram |
| Zapremina | 195.511 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162673416 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |