
Energy Recovery Device, iSave 21 Plus
180F7016
Mounting orientation: Vertical; Horizontal, HP out flow [m³/h] [Max]: 22, HP out flow [gpm] [Max]: 96, Rated power [HP]: 7.5, Rated power [kW]: 5.5
180F7016
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Ambijentalna temperatura motora [°C] [maks.] | 40 °C |
| Ambijentalna temperatura motora [°F] [maks.] | 104 °F |
| Brzina [o/min] [Max] | 1500 rpm |
| Brzina [o/min] [Min] | 500 rpm |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencijalni pritisak HP u/van [barg] [maks.] | 5.00 barg |
| Diferencijalni pritisak HP u/van [psig] [maks.] | 72.0 psig |
| Dozvoljeni radni obrtni momenat [lb-ft] [maks.] | 36 lbf∙ft |
| Dozvoljeni radni obrtni momenat [Nm] [maks.] | 49 N-m |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Energy Recovery Device |
| IP klasa zaštite | IP55 |
| Klasa izolacije motora | B |
| Material Description | iSave21 Plus IEC132 5,5kW 4p 50/60Hz IE3 |
| Može da se servisira | Yes |
| Napon motora | 380-420V/660720V, 50 Hz440-480V, 60 Hz |
| Nivo zvučnog pritiska [db(A)] | 78 dBA |
| Nizak pritisak - dozvoljeni radni protok [gpm] [maks.] | 145 gal/min |
| Nizak pritisak - dozvoljeni radni protok[m³/h] [maks.] | 33 m³/h |
| Nizak pritisak - Izlazni pritisak[barg] [min.] | 1 barg |
| Nizak pritisak - Izlazni pritisak[psig] [min.] | 15 psig |
| Nizak pritisak - Standard ulazne konekcije | Victaulic |
| Nizak pritisak - Ulazni pritisak [barg] [maks.] | 5 barg |
| Nizak pritisak - Ulazni pritisak[psig] [maks.] | 72 psig |
| Nizak pritisak - Veličina izlazne konekcije[in] | 2.000 in |
| Nizak pritisak - Veličina ulazne konekcije [in] | 2.000 in |
| Nizak pritisak - Vršni ulazni pritisak[barg] | 10 barg |
| Nizak pritisak - Vršni ulazni pritisak[psig] | 145 psig |
| Nizak pritisak u/iz pri maks. protoku [barg] | 1 barg |
| Nizak pritisak u/iz pri maks. protoku [psig] | 13 psig |
| Nominalna snaga [HP] | 7.5 HP |
| Nominalnasnaga [kW] | 5.5 kW |
| Obrtni momenat motora pri min. brzini [Nm] | 27 N-m |
| Obrtni momenat motora pri min. brzini [Nmlbf*fl] | 20.0 lbf∙ft |
| Obrtni momenat motora pri nom. brzini [Nm] | 36 N-m |
| Obrtni momenat motora pri nom. brzini [Nmlbf*fl] | 26.5 lbf∙ft |
| Obrtni momenat pri pokretanju [Nm] [Max] | 10.00 N-m |
| Obrtni momenat pri pokretanju [Nmlbf*fl] [maks.] | 37 lbf∙ft |
| Odobrenje | CE |
| Opis | iSave with IEC motor |
| Opis proizvoda | iSave |
| Orijentacija montaže | HorizontalVertical |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Osnovni ram | Stainless |
| Oznaka tipa | iSave 21 Plus |
| Polovi motora | 4 |
| Product line | High-Pressure Pumps |
| Protok [gpm] [min.] | 26.000 gal/min |
| Protok [m³/h] [Min] | 6.00 m³/h |
| Protok ulja pri 60 [m³/h] [maks.] | 0.40 m³/h |
| Protok ulja pri 871 [gpm] [maks.] | 1.8 gal/min |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Spoljne dimenzije pakovanja DxŠxV [inč] | 47,1x31,4x21,6 |
| Spoljne dimenzije pakovanja DxŠxV [mm] | 1200x800x550 |
| Standard motora | IEC |
| Standard za konekciju viskog pritiska - izlaz | Victaulic |
| Standard za konekciju viskog pritiska - ulaz | Victaulic |
| Struja motora [A] | 11.0 A |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 40 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatura medija [°F] [Max] | 104 °F |
| Temperatura medija [°F] [Min] | 36 °F |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura okoline [°F] [Max] | 122 °F |
| Temperatura okoline [°F] [Min] | 32 °F |
| Tip proizvoda | ISAVE 21 PLUS |
| U okviru OEEO | No |
| UL ocena | No |
| Veličina konekcije za visoki pritisak - izlaz [in] | 2.000 in |
| Veličina konekcije za visoki pritisak - ulaz [in] | 2.000 in |
| Veličina rama motora | 132S |
| Visoki pritisak - izlaz [barg] [maks.] | 83 barg |
| Visoki pritisak - izlaz [psig] [maks.] | 1200 psig |
| Visoki pritisak - izlazni protok [gpm] [maks.] | 96 gal/min |
| Visoki pritisak - izlazni protok[m³/h] [maks.] | 22 m³/h |
| Visoki pritisak - ulaz [barg] [maks.] | 83 barg |
| Visoki pritisak - ulaz, osrednjeni [barg] [min.] | 3 barg |
| Visoki pritisak - ulaz, osrednjeni[psig] [min.] | 44 psig |
| Visoki pritisak - ulaz[barg] [min.] | 15 barg |
| Visoki pritisak - ulaz[psig] [maks.] | 1200 psig |
| Visoki pritisak - ulaz[psig] [min.] | 290 psig |
| Vrsta materijala | DuplexSuper Duplex |
| Zaptivni materijal | NBR |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 150 Kilogram |
| Neto težina | 95.4 Kilogram |
| Zapremina | 518.4 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672839 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |