
Termostati, DEVIdry™ Pro komplet, Vrsta senzora: NTC
19911006
Temperatura – pod [°C]: 5 - 45, Temperatura – soba [°C]: 5 - 35, Vrsta ekrana: Ekran osetljiv na dodir
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: Termostati
19911006
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Beli RAL 9010 |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Ne |
| Displej (da/ne) | Da |
| Dubina [mm] | 54 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 280 mm |
| Dvopolni prekidač | Da |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Histereza (+/-) | 0.40 |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa termostata | 21 |
| Kompanija sertifikovanja | EAC |
| Komplet dodataka | Alatka za sklapanje za Devidry |
| Maks. ograničenje temperature [°C] [Max] | 60 °C |
| Maks. ograničenje temperature [°C] [Min] | 20 °C |
| Maks. veličina kabla terminala [mm²] | 2 x 2.5 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 16 A |
| Material Description | Devidry Pro Kit, Touch |
| Min. ograničenje temperature [°C] [Max] | 35 °C |
| Min. ograničenje temperature [°C] [Min] | 10 °C |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 220 V |
| Odobrenje | CE |
| Odobrenje po standardu | EN/IEC 60730-1 EN/IEC 60730-2-7 EN/IEC 60730-2-9 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | DEVIdry Pro komplet, Touch |
| Opis proizvoda | DEVIdry™ Pro komplet |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 85.00 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 230 mm |
| Stepen zagađenja | 2 |
| Tačka određivanja senzora [oma/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Temperatura – pod [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatura – pod [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura pri testu pritiskom kugle [°C] | 75 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip indikatora | LED |
| Tip proizvoda | DEVIdry™ Kit |
| Tip regulacije | Histereza |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 41112209 |
| Visina [mm] | 85 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 80 mm |
| Vrsta ekrana | Ekran osetljiv na dodir |
| Vrsta senzora | NTC |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.808 Kilogram |
| Neto težina | 0.8 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 5.152 Liter |
| EAN/UPC | 5703466194515 |