
EZ212 1200W 230V, 2 fiksirane ploče
95002094
Application: Other heating
95002094
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Other heating |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina [mm] | 282 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 80 mm |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Farba u boji | Bela |
| Grupa proizvoda | Drugi proizvodi za grejanje |
| Kompanija sertifikovanja | CE |
| Material Description | EZ212 1200W 230V, 2 fixed panel |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Odobrenje | CE |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | EZ212 1200W 230V, 2 fiksirane ploče |
| Opis proizvoda | Elztrip EZ212 |
| Product line | 21 |
| Sadrži baterije | No |
| Širina pakovanja [mm] | 940 mm |
| Tip proizvoda | Zračeći grejač |
| U okviru OEEO | Yes |
| Ugradbena visina [mm] [Min] | 600 mm |
| UNSPSC KOD | 40101819 |
| Visina [mm] | 64 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 290 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 7.3 Kilogram |
| Neto težina | 7.227 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 21.808 Liter |
| EAN/UPC | 5703466116654 |