
EZ208 800W 230V, 2 fiksirane ploče
95002090
Application: Other heating
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: Zračeći grejač
95002090
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Other heating |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina [mm] | 282 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 70 mm |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Farba u boji | Bela |
| Grupa proizvoda | Drugi proizvodi za grejanje |
| Kompanija sertifikovanja | CE |
| Material Description | EZ208 800W 230V, 2 fixed panels |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Odobrenje | CE |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | EZ208 800W 230V, 2 fiksirane ploče |
| Opis proizvoda | Elztrip EZ208 |
| Product line | 21 |
| Sadrži baterije | No |
| Širina pakovanja [mm] | 730 mm |
| Tip proizvoda | Zračeći grejač |
| U okviru OEEO | Yes |
| Ugradbena visina [mm] [Min] | 600 mm |
| UNSPSC KOD | 40101819 |
| Visina [mm] | 64 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 290 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 5.2 Kilogram |
| Neto težina | 5.148 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 14.819 Liter |
| EAN/UPC | 5703466116630 |