
DEVItronic™, 160 W, Napon napajanja [V] AC: 240, 250 mm
60802451
Application: Other heating
60802451
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Other heating |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina [mm] | 33 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 285 mm |
| Dužina [m.] | 0.03 m |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Farba u boji | Crna |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Drugi proizvodi za grejanje |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | 55 |
| Izlazna toplota [W] | 160 W |
| Količina hladnih provodnika | 2 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Material Description | DEVItronic 160W 240V 250mm 50deg Termo |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC | 240 V |
| Odobrenje | CE |
| Opis | DEVItronic 160W 240V 250mm 50° Termo |
| Opis proizvoda | DEVItronic™ |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 116.00 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 125 mm |
| Tip proizvoda | DEVItronic™ |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 40101830 |
| Visina [mm] | 250 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 40 mm |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od UV zraka | Da |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.82 Kilogram |
| Neto težina | 0.812 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 1.425 Liter |
| EAN/UPC | 5703435011034 |