
DEVItemp 103T 3KW 3x400V
69810554
Application: Other heating
69810554
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Other heating |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina [mm] | 420 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 390 mm |
| Dužina [m.] | 0.42 m |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Drugi proizvodi za grejanje |
| Hladni provodnik | Da |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | CE |
| Material Description | DEVITEMP 103 T 3KW, 3 X 400V |
| Napon napajanja [V] AC | 400 V |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Odobrenje | CE |
| Opis | DEVItemp 103T 3KW 3x400V |
| Opis proizvoda | DEVItemp™ |
| Product line | 21 |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 410.00 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 420 mm |
| Tip proizvoda | DEVItemp™ |
| U okviru OEEO | Yes |
| UNSPSC KOD | 40101604 |
| Visina [mm] | 435 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 460 mm |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od UV zraka | Da |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 14 Kilogram |
| Neto težina | 13.86 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 75.348 Liter |
| EAN/UPC | 5703464010619 |