
DEVIrail™, Bela, Napon napajanja [V] AC: 230, 40 W
98804941
Application: Other heating
98804941
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Other heating |
| Boja spoljne oplate | Bela |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Druga RoHS dokumentacija | EAEU RoHS |
| Dubina [mm] | 600 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 600 mm |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Drugi proizvodi za grejanje |
| Izlazna toplota [W] | 40 W |
| Kompanija sertifikovanja | CE |
| Material Description | DEVIrail H40H White 40W 230V |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Odobrenje | CE |
| Opis | DEVIrail H40H Bela 40W 230V |
| Opis proizvoda | DEVIrail™ |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina pakovanja [mm] | 450 mm |
| Tip proizvoda | DEVIrail™ |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| Visina [mm] | 450 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 125 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 2.24 Kilogram |
| Neto težina | 2.22 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 33.75 Liter |
| EAN/UPC | 5703435011027 |