
DEVIcell 2m² 4 kom
140F1131
Application: Floor heating
140F1131
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| CE ocena | No |
| Debljina [mm] | 13.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 1175 mm |
| Dužina [m.] | 1.00 m |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Grupa proizvoda | Drugi proizvodi za grejanje |
| Korišćeno za proizvod | DEVIflex™ 6TDEVIflex™ 10T |
| Material Description | Devicell, 2m² |
| Opis | DEVIcell 2m² 4 kom |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 80 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 500.00 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 520 mm |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | DEVIcell™ |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 40101830 |
| Visina pakovanja [mm] | 50 mm |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 6.96 Kilogram |
| Neto težina | 6.9 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 30.55 Liter |
| EAN/UPC | 5703466228081 |