
Grejne mrežice, DTCE 100T, 100 W/m², 2.25 m², Napon napajanja [V] AC: 230
83901900
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Širina mrežice[m]: 0.8, Dužina mrežice [m]: 3
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: Grejne mrežice
Preporučena zamena: 140F1452
83901900
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crna |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 7.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 700 mm |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 6.0 m |
| Dužina mrežice [m] | 3.00 m |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 100 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 235 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Količina hladnih provodnika | 3 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | DTCE 100T 2,3m² 0,75x 3m 230V |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 2.25 m² |
| Odobrenje | CE |
| Opis | DTCE 100T 235W 230V 0.75x3m |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis proizvoda | DTCE 100T |
| Otpornost kabla [om] | 225.0000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | >1500 N |
| Otpornost na istezanje [N] | >300 N |
| Prečnik kabla [mm] | 7.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 75 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 0.8 m |
| Širina pakovanja [mm] | 200 mm |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVC |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura pri neaktivnosti [°C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Tip hladnog provodnika | DTCL |
| Tip proizvoda | DTCE 100T |
| UL ocena | No |
| Vatrootporan | Da |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 1.5 mm² |
| Visina pakovanja [mm] | 200 mm |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Zaštita od UV zraka | Da |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 3.8 Kilogram |
| Neto težina | 3.762 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466158210 |