
Grejne mrežice, DEVIsnow™ 300T, 300 W/m², 6.00 m², Napon napajanja [V] AC: 400
83902080
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Širina mrežice[m]: 1, Dužina mrežice [m]: 6
83902080
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ground ice and snow melting |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crna |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 7.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 910 mm |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 10.0 m |
| Dužina mrežice [m] | 6.00 m |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 300 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 1745 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Količina hladnih provodnika | 3 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | DEVIsnow 300T 6m² 1x6m 400V 10m |
| Materijal za ispunu | PEX |
| Napon napajanja [V] AC | 400 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 6.00 m² |
| Odobrenje | CEEAC |
| Opis | DEVIsnow 300T 1750W 400V 1x6m |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis proizvoda | DEVIsnow™ 300T |
| Otpornost kabla [om] | 91.7000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | >1500 N |
| Otpornost na istezanje [N] | 450 N |
| Prečnik kabla [mm] | 7.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 60 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 1.0 m |
| Širina pakovanja [mm] | 180 mm |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVC |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura pri neaktivnosti [°C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Tip hladnog provodnika | DTCL |
| Tip proizvoda | DEVIsnow™ 300T |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 40101830 |
| Vatrootporan | Da |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 1.5 mm² |
| Visina pakovanja [mm] | 180 mm |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Zaštita od UV zraka | Da |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 4.79 Kilogram |
| Neto težina | 4.742 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 27.455 Liter |
| EAN/UPC | 5703466157770 |