
Grejne mrežice, DEVImat™ 200T, 200 W/m², 1.05 m², Napon napajanja [V] AC: 230
83020736
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Komplet dodataka: Savitlivo crevo ø6,7 2,5 m crna, Širina mrežice[m]: 0.5, Dužina mrežice [m]: 2.1
83020736
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crvena |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 3.50 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 145 mm |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 4.0 m |
| Dužina mrežice [m] | 2.10 m |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 200 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 215 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Kabl na koturu | Ne |
| Količina hladnih provodnika | 2 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Komplet dodataka | Savitlivo crevo ø6,7 2,5 m crna |
| Material Description | DEVImat 200T 1,05m² 230V 215W |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 1.05 m² |
| Odobrenje | CEUkrTEST |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | DEVImat 200T 215W 230V 0,5x2,1m |
| Opis proizvoda | DEVImat™ 200T |
| Otpornost kabla [om] | 247.4000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | 600 N |
| Otpornost na istezanje [N] | 120 N |
| Prečnik kabla [mm] | 3.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 115 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 0.5 m |
| Širina pakovanja [mm] | 145 mm |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVDF |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura pri neaktivnosti [°C] [Max] | 120 °C |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Tip hladnog provodnika | DTWB |
| Tip proizvoda | DEVImat™ 200T |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 40101830 |
| Vatrootporan | Da |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 1.0 mm² |
| Visina pakovanja [mm] | 590 mm |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Zaštita od UV zraka | Ne |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.33 Kilogram |
| Neto težina | 1.317 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 12.825 Liter |
| EAN/UPC | 5703466195994 |