
Grejne mrežice, DEVImat™ 150T, 150 W/m², 1.50 m², Napon napajanja [V] AC: 230
140F0817
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Komplet dodataka: Savitljivo crevo prenos KK1-E5; Sintetički ekseri 10 kom. u kutiji Devi; DEVIreg™ Touch; Savitlivo crevo ø6,7 2,5 m crna; Mesingani završni poklopac senzora za savitljivo crevo ø6,7, Širina mrežice[m]: 0.5, Dužina mrežice [m]: 3
140F0817
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| 1 Težina primarne baterije kg | 0.000 |
| 1 Ukupna težina primarne baterije Kg | 0.000 |
| Aplikacija | Floor heating |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crvena |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 3.50 mm |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| DIN montaža | Ne |
| Dubina pakovanja [mm] | 220 mm |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 4.0 m |
| Dužina mrežice [m] | 3.00 m |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| IP klasa termostata | 21 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 150 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 225 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Klasa softvera | A |
| Količina baterija | 1 |
| Količina hladnih provodnika | 2 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Kompatibilni sistemi rama | Da |
| Kompatibilni strani tipovi senzora | Da |
| Komplet dodataka | DEVIreg™ TouchSavitlivo crevo ø6,7 2,5 m crnaSavitljivo crevo prenos KK1-E5Sintetički ekseri 10 kom. u kutiji DeviMesingani završni poklopac senzora za savitljivo crevo ø6,7 |
| Maks. ograničenje temperature [°C] [Max] | 35 °C |
| Maks. ograničenje temperature [°C] [Min] | 20 °C |
| Maks. veličina kabla terminala [mm²] | 2 x 2.5 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 16 A |
| Material Description | SET DTIF-150 + TOUCH 225W 230V 0.5x3m |
| Min. ograničenje temperature [°C] [Max] | 35 °C |
| Min. ograničenje temperature [°C] [Min] | 10 °C |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 1.50 m² |
| Odobrenje | CEUkrTEST |
| Ograničenje temperature [°C] [Max] | 45 °C |
| Ograničenje temperature [°C] [Min] | 5 °C |
| Opis | DEVImat 150T 225W 230V 0.5x3m + DTouch |
| Opis proizvoda | Set DEVImat™ 150T sa DEVIreg™ Touch |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Otpornost kabla [om] | 236.9000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | 600 N |
| Otpornost na istezanje [N] | 120 N |
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 0.40 W |
| Prečnik kabla [mm] | 3.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 115 °C |
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| Rezervna baterija | Da |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | Yes |
| Širina mrežice[m] | 0.5 m |
| Širina pakovanja [mm] | 220 mm |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVDF |
| Stepen zagađenja | 2 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tačka određivanja senzora [oma/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Temperatura – pod [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatura – pod [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura pri neaktivnosti [°C] [Max] | 120 °C |
| Temperatura pri testu pritiskom kugle [°C] | 75 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -20 °C |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Težina po bateriji | 0 g |
| Tip hladnog provodnika | DTWB |
| Tip ili naziv baterije | Coin battery - (Manganese Silicon) lithium rechargeable battery by Seiko (MS414GE) |
| Tip proizvoda | DEVImat™ 150T |
| Tip regulacije | PWM |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| Vatrootporan | Da |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 1.0 mm² |
| Visina pakovanja [mm] | 590 mm |
| Vrsta ekrana | Ekran osetljiv na dodir |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Vrsta senzora | NTC |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
| Zaštita od UV zraka | Ne |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 2.01 Kilogram |
| Neto težina | 1.99 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 12.825 Liter |
| EAN/UPC | 5703466216514 |