
DEVImat™ 150T + DISPLAY, 150 W/m², 10.00 m², Napon napajanja [V] AC: 230
140F0478
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Širina mrežice[m]: 0.5, Dužina mrežice [m]: 20
140F0478
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina mrežice [m] | 20.00 m |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Sets heating elements |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 150 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 1500 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Komplet dodataka | DEVIreg™ Display Connect |
| Material Description | DEVImat 150T 10m² 230V 1500W + Display |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 10.00 m² |
| Odobrenje | CE |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | DEVImat 150T 10m² 230V 1500W + Display |
| Otpornost kabla [om] | 35.3000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | 600 N |
| Otpornost na istezanje [N] | 120 N |
| Prečnik kabla [mm] | 3.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 0.5 m |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | PVDF |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Tip hladnog provodnika | DTWB |
| Tip proizvoda | DEVImat™ 150T + DISPLAY |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 1.0 mm² |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 4.916 Kilogram |
| Neto težina | 4.38 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 38.885 Liter |
| EAN/UPC | 5703466253496 |