
Grejne mrežice, DEVIdry™, 55 W/m², 2.00 m², Napon napajanja [V] AC: 230
89300002
Vrsta kabla: Jedan provodnik, Širina mrežice[m]: 1, Dužina mrežice [m]: 2
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: Grejne mrežice
89300002
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 8.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 1050 mm |
| Dužina mrežice [m] | 2.00 m |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 5 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Ne |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 55 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 77 W |
| Izolacioni materijal | PP-pena |
| Jačina struje [A] [Max] | 10.0 A |
| Kompanija sertifikovanja | CE |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | Devidry 55, 1x2m, snaga 77W |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 2.00 m² |
| Odobrenje | CE |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opis | DEVIdry 55 2m² 77W 230V |
| Opis proizvoda | DEVIdry™ 55 |
| Otpornost kabla [om] | 687.0000 Ohm |
| Prigušenje zvuka [dB] | 17 dB |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Sečeno po meri | Ne |
| Širina [mm] | 1000.00 mm |
| Širina mrežice[m] | 1.0 m |
| Širina pakovanja [mm] | 180 mm |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | DEVIdry™ |
| Toplotna otpornost [W/m²K] | 8 Btu/h-ft²Â°F |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Out of scope |
| UNSPSC KOD | 40101830 |
| Visina pakovanja [mm] | 180 mm |
| Vrsta kabla | Jedan provodnik |
| Warranty type | 5-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 3.353 Kilogram |
| Neto težina | 3.32 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 34.02 Liter |
| EAN/UPC | 5703466177822 |