
Grejne mrežice, DEVIasphalt™ 300T, 300 W/m², 21.15 m², Napon napajanja [V] AC: 400
83900174
Vrsta kabla: Dvojni provodnik, Širina mrežice[m]: 0.8, Dužina mrežice [m]: 28.2
83900174
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Asphalt ice and snow melting |
| Bez provodnika | Da |
| Boja spoljne oplate | Crna |
| CE ocena | Yes |
| Debljina [mm] | 7.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dubina pakovanja [mm] | 750 mm |
| Dužina hladnog provodnika [m] | 10.0 m |
| Dužina mrežice [m] | 28.20 m |
| EPD je dostupan | Yes |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 20 |
| Grupa proizvoda | Grejne mrežice |
| Hladni provodnik | Da |
| IP klasa elementa | IPX7 |
| Izlazna snaga mrežice[W/m²] | 300 W/m² |
| Izlazna toplota [W] | 6560 W |
| Izolacija provodnika | FEP |
| Količina hladnih provodnika | 2 |
| Količina hladnih provodnika | 1 |
| Kompanija sertifikovanja | Intertek Semko |
| Komplet dodataka | No |
| Material Description | "devimat DTIK-300; 0,75x28,2m, 6570W (40 |
| Materijal za ispunu | XPLE |
| Napon napajanja [V] AC | 400 V |
| Oblast pokrivenosti [m²] | 21.15 m² |
| Odobrenje | CE |
| Opis | DEVIasphalt™ 300T 6570W 400V 0.75x28.2m |
| Opis proizvoda | DEVIasphalt™ 300T |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Otpornost kabla [om] | 24.4000 Ohm |
| Otpornost na deformisanje [N] | >1500 N |
| Otpornost na istezanje [N] | >300 N |
| Prečnik kabla [mm] | 7.0 mm |
| Princip grejanja | Serijska otpornost |
| Product line | 21 |
| Radna temperatura [°C] [Max] | 60 °C |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina mrežice[m] | 0.8 m |
| Širina pakovanja [mm] | 220 mm |
| Širm bi-provodnika [mm²] | 1 |
| Širm kabla | Aluminijumska folija 100% |
| Spoljna oplata | XPLO |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura kratkog perioda [°C] [Max] | 240 °C |
| Temperatura pri neaktivnosti [°C] [Max] | 85 °C |
| Temperatura ugradnje [°C] [Min] | -5 °C |
| Tip hladnog provodnika | DTWK |
| Tip proizvoda | DEVIasphalt™ 300T |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 40101830 |
| Vatrootporan | Da |
| Veličina hladnog provodnika [mm²] | 2.5 mm² |
| Visina pakovanja [mm] | 220 mm |
| Vrsta kabla | Dvojni provodnik |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
| Zaštita od UV zraka | Da |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 18.43 Kilogram |
| Neto težina | 18.246 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 36.3 Liter |
| EAN/UPC | 5703466192801 |