
Termostati, Veria T45
189B4060
Veria Control T45 digitalni termostat
189B4060
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| 1 Težina primarne baterije kg | 0.001 |
| 1 Ukupna težina primarne baterije Kg | 0.001 |
| Boja | Beli RAL 9010 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Induktivno opterećenje | 13 A |
| IP klasa elementa | 30 |
| Količina baterija | 1 |
| Material Description | Veria Control T45 Digital thermostat |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Opis | Veria Control T45 digitalni termostat |
| Označeni proizvod | Yes |
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 2.00 W |
| Product line | 21 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | Yes |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Temperatura – pod [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatura – pod [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Težina po bateriji | 1 g |
| Tip ili naziv baterije | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Tip proizvoda | Veria T45 |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 41112209 |
| Visina [mm] | 86 mm |
| Vrsta ekrana | Ekran osetljiv na dodir |
| Vrsta senzora | NTC |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.384 Kilogram |
| Neto težina | 0.38 Kilogram |
| Zapremina | 1.131 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466192405 |
| Proposition 65 | No significant risk |